Profesionali kokybė

Visuose mūsų kavos aparatuose įdiegta profesionalaus lygio technika, skirta espreso kavai ruošti.

Patvarumas ir funkcionalumas

Mūsų kavos aparatai labai patvarūs, juos retai pažeidžia kalkių nuosėdos. Jie ergonomiški, lengvai valomi, vartoja labai mažai elektros energijos.

Praktiškumas

Espreso kavos ruošimas naudojant popierinius maišelius (tabletes – “čialdes”) leidžia visiems, t.y.ne tik profesionaliems kavos virėjams gauti puikių rezultatų.

Kokybiškos medžiagos

– sveikesnei kavai. Mes naudojame tik tauriąsias medžiagas ir filtruojamąjį popierių su antibakterinėmis savybėmis.

100% pagaminta Italijoje

Mūsų gaminiai suprojektuoti ir pagaminti tik Italijoje (100% Made in Italy). Visas gamybos procesas, pradedant nuo žaliavų parinkimo, vyksta mūsų gamykloje.

Itališkas dizainas

Mūsų kavos aparatai sukurti taip, kad natūraliai prisitaikytų prie įvairaus stiliaus interjero.

Privalumai kavos skrudintojams

Kavos aparatai “La Piccola” išryškina natūralias kavos savybes ir paruošia puikią espreso kavą. Kavos skrudintojai, nusprendę pasirinkti mūsų gaminius, busnetiktai patenkinti, bet tikriausiai padidins savąjį pardavimą.

Dalijamės savo vertybėmis

Mūsų rūpinimasis aplinka ir darni plėtra skatina susimąstyti apie tai, kad galiausiai visi mes gyvename vienoje planetoje ir turime stengtis, kad ji išliktų ilgai.

La Piccola – Luxury Violet – su programavimo ir budėjimo funkcija

340,00 
La Piccola – Luxury Violet – su programavimo ir budėjimo funkcija Blizganti violetinė spalva – tai didžiausias akį traukiantis dalykas

La Piccola ACCIAIO SATINATA

250,00 
Mažiausias mūsų gaminamas kavos puodelio espreso aparatas, tačiau neleiskite, kad jis jus supykdytų. Galingas, tvirtas ir stilingas šis mažas aparatas supakuos perforatorių ir visą dieną gamins espreso kadrus.

La Piccola GOLD

288,00 
Išskirtinai kompaktiškas ir esminio dizaino Gold aparatas gaminamas vien tik iš nerūdijančio plieno.